2012 ösym sonuclar

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye
Evet arkadaşlar kim nereye gitti.. :) Benim sonucum söyle :

Sonuç kaydınız yoktur. Seçtiğiniz sonuca ait sınav başvurunuz veya tercihinizin olduğundan emin olunuz.

:D

GüçNet

webmaster.tc
Üye
Şuan farkettimde ben baya yaşlanmışım :) :) :) :)

Çağrı

webmaster.tc
Üye
Karabük Üniversitesi bilgisayar mühendisliği uzaktan egitim

Doğan

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar, abiler.. 2 yıllık üni okumak için çok çalışmak gerekiyor mu ? Bilgisayar programcılığı, mühendisi gibi alanlar. veya adalet. :)

NaMLu

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar, abiler.. 2 yıllık üni okumak için çok çalışmak gerekiyor mu ? Bilgisayar programcılığı, mühendisi gibi alanlar. veya adalet. :)
Kazanmak içinse 2 yıllıklar rahat alırsın. 4 yıllık erzurum bilgisayar çok düşük diye biliyorum. Eğer ünide okumayı kastediyorsan nere gittiğine de bağlı.

inforesim

webmaster.tc
Üye
Ayak üstü bile kazanırsın 2 yıllık, Çünkü ygs 330 taban puanda marmara ünüversitesi alıyordu :) Bide sadece ygs puanına bakıyor.

Smtgur

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar bendede sonuç kaydınız bulunmamaktadır diyo neden bi bilgisi olan varmı ösym bürosuna gittim kayıt yapmamışsın diyolar ankarayı arıyorum sürekli meşgul bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..