330k'da Tek Bağlantı 4 Lira ! Daha Fazlası İçeride ! >>

FatihYagin

webmaster.tc
Üye
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)
Facebook Sayfanızın içeriği : Genel İçerik-Dizi Oyuncu
Sayfanızın Üye Sayısı : 333k
Alabileceğiniz Reklam Türleri : Uygulama,++++++ İçerik,Arkadaşlık vb hariç hepsi.
Ödeme Şekli: İş Bankası-Garanti Bankası

Fiyatlandırmalarımız:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Paket 1=> Bağlantınız 20 dakika üstte kalır daha sonra kaldırılır;
-Tek Bağlantı: 4 :tl
-Haftalık Bağlantı: 25 :tl (7 Bağlantı hakkınız olur kazancınız 3 lira.) +1 Bağlantı Hediye
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Paket 2=> Bağlantınız 30 dakika üstte kalır 30 dakikada altta kalır sonra kaldırılır;
-Tek Bağlantı: 10 :tl
-Haftalık Bağlantı: 45 :tl (7 Bağlantı hakkınız olur kazancınız 25 lira.) +1 Bağlantı Hediye
Paket 3=> Bağlantınız 30 dakika üstte kalır ertesi gün kaldırılır;
-Tek Bağlantı: 15 :tl
-Haftalık Bağlantı: 70 :tl (7 Bağlantı hakkınız olur kazancınız 35 lira.) +1 Bağlantı Hediye
Not: Uygulama reklamlarında fiyat 2 kat artar.

Hızlı ve Güvenli Alışveriş İçin;
Msn: cumacm@hotmail.com
Tel: 0505 867 7790 (Siz çaldırın ben ararım sorun değil :D )
Fatih Yağın

saglamkazanc

webmaster.tc
Üye
sayfaları gayet aktiftir. Kesinlikle tavsiye ederim :)

Burkay

webmaster.tc
Üye
Bende reklam veriyorum zamanla ve gerçekten geri dönüşümler çok güzel :)

feneriso98

webmaster.tc
Üye
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)
Facebook Sayfanızın içeriği : Genel İçerik-Dizi Oyuncu
Sayfanızın Üye Sayısı : 333k
Alabileceğiniz Reklam Türleri : Uygulama,++++++ İçerik,Arkadaşlık vb hariç hepsi.
Ödeme Şekli: İş Bankası-Garanti Bankası

Fiyatlandırmalarımız:

Paket 1=> Bağlantınız 20 dakika üstte kalır daha sonra kaldırılır;
-Tek Bağlantı: 4 :tl
-Haftalık Bağlantı: 25 :tl (7 Bağlantı hakkınız olur kazancınız 3 lira.) +1 Bağlantı Hediye
Paket 2=> Bağlantınız 30 dakika üstte kalır 30 dakikada altta kalır sonra kaldırılır;
-Tek Bağlantı: 10 :tl
-Haftalık Bağlantı: 45 :tl (7 Bağlantı hakkınız olur kazancınız 25 lira.) +1 Bağlantı Hediye
Paket 3=> Bağlantınız 30 dakika üstte kalır ertesi gün kaldırılır;
-Tek Bağlantı: 15 :tl
-Haftalık Bağlantı: 70 :tl (7 Bağlantı hakkınız olur kazancınız 35 lira.) +1 Bağlantı Hediye
Not: Uygulama reklamlarında fiyat 2 kat artar.

Hızlı ve Güvenli Alışveriş İçin;
Msn: cumacm@hotmail.com
Tel: 0505 867 7790 (Siz çaldırın ben ararım sorun değil :D )
Fatih Yağın
PayPal ile ödeme kabul eder misiniz? İmzamdaki site için bir bağlantı almak istiyorum.

avmdevi

webmaster.tc
Üye
Sayfa için pm alabilir miyim ve bilmediğim için soruyorum, üstte kalır ve altta kalır ne demek?