Adanaweb.gen.tr Hakkındaki Görüşleriniz ?

GüçNet

webmaster.tc
Üye
Merhaba arkadaşlar adanaweb.gen.tr domainini aldım bugün sizce ne yapmalıyım bu domainle ? Ben blog kurup web ile ilgili yazılar yazayım birde kendi firmamın reklamını yapayım diyorum. Nasıl olur ?

Engineer

webmaster.tc
Üye
hocam..

blog mantığını kafanızdan bir kaldırın artık..

içeriği bol seçenekli birşey olsun..

düşün adanada ne yok?

GüçNet

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şimdi olay şu güçnet adlı bir web tasarım firmam var ben bunun reklamını yapmak niyetindeyim.

alp

webmaster.tc
Üye
güç net isimli firmayı adanaweb.gen.tr ile ne kadar sağlıklı tanıtabilirsin ki ?

inforesim

webmaster.tc
Üye
gen.tr uzantılı daha jenerik bir şey alınabilirdi. İlerde pişman olmamak için domain iyi seçmek gerek.

proghammer

webmaster.tc
Üye
web.tr keşke almasaydın..

.com sonra .net olsun herzaman tercihiniz..

Google sıralamasında bile öncelik .com dur hocam.

CaddeAktif

webmaster.tc
Üye
Merhaba arkadaşlar adanaweb.gen.tr domainini aldım bugün sizce ne yapmalıyım bu domainle ? Ben blog kurup web ile ilgili yazılar yazayım birde kendi firmamın reklamını yapayım diyorum. Nasıl olur ?
blog çok saçma mantıksız domainle hiç bir alakası olmaz güçnet deki gibi site tasarımı yapabilirsin. adana çevresindeki esnafları vs. ucuza site yap bence

gkbrk

webmaster.tc
Üye
Belki Adana ile ilgili haberlerin yer aldığı bir portal olabilir.

GüçNet

webmaster.tc
Üye
hocam ben adana web tasarım kelimesinde yükselmek istiyorum. adanaweb.gen.tr bu amaç için iyi bir domain değilmiki ? diğer uzantıların hepsi dolu zaten

sefakavil

webmaster.tc
Üye
Adana ile ilgili rehber yapabilirsiniz.

Mesela ilk 50 firmayı ücretsiz kayıt edin. Firmalara özel sayfalar olsun.
"WMTC Çay Kahve Nargile Cafe" diye bir şirket kayıt oldu diyelim. wmtc.adanaweb.gen.tr gibi bir domain sunabilirsin müşteriye. Yada anadaweb.gen.tr/wmtc diye bir istediğin şekilde sunabilirsin.

X kişisi google'a adanada nargile kafe diye yazdığında karşısında adanaweb.gen.tr/wmtc yi görecek.

Seninde burada kazancın rehberine kayıtlı olanlardan yıllık ücret almak olacak.

seto

webmaster.tc
Üye
güç net isimli firmayı adanaweb.gen.tr ile ne kadar sağlıklı tanıtabilirsin ki ?
Bencede üstad.Bu isimle yapabileceğin en uygun içerik adına yakışır olacağı gçrsel olarak ve metin içerikli,haber içerikli ''adana''ilimizin kendisidir.:)

GüçNet

webmaster.tc
Üye
Adana ile ilgili rehber yapabilirsiniz.

Mesela ilk 50 firmayı ücretsiz kayıt edin. Firmalara özel sayfalar olsun.
"WMTC Çay Kahve Nargile Cafe" diye bir şirket kayıt oldu diyelim. wmtc.adanaweb.gen.tr gibi bir domain sunabilirsin müşteriye. Yada anadaweb.gen.tr/wmtc diye bir istediğin şekilde sunabilirsin.

X kişisi google'a adanada nargile kafe diye yazdığında karşısında adanaweb.gen.tr/wmtc yi görecek.

Seninde burada kazancın rehberine kayıtlı olanlardan yıllık ücret almak olacak.

Adana Firma Rehberi | Adana Haberleri | Etkinlikler | Adana Okulları | Nöbetçi Eczaneler bu 1 yıldan beri adana firma rehberim :)

Bencede üstad.Bu isimle yapabileceğin en uygun içerik adına yakışır olacağı gçrsel olarak ve metin içerikli,haber içerikli ''adana''ilimizin kendisidir.:)
Şuan adana için büyük bir portal düşünüyorum da biraz maliyetli olcak o yüzden beklemedeyim :)

seto

webmaster.tc
Üye
Adana Firma Rehberi | Adana Haberleri | Etkinlikler | Adana Okulları | Nöbetçi Eczaneler bu 1 yıldan beri adana firma rehberim :)
iyiymiş :)

Şuan adana için büyük bir portal düşünüyorum da biraz maliyetli olcak o yüzden beklemedeyim :)
o zaman iyi index alıcak bi jaç içerik at ve adresi kasmaya bak.Aklına yatıcak bi işe girişene , yatırıma girişebileceğin vakte kadar.
Çünkü Adana halkına faydası olabilecek şeyler yaparak birebir halkında izlenimi altında olmasını sağlaya bilirsin.

GüçNet

webmaster.tc
Üye
Bu sefer acele etmicem zaten beklicem bakalım :) iyice düşünücem

[email protected]

webmaster.tc
Üye
öncelikle Adananın eksikleri artılar eksileri araştırılmalı ve daha sonra çarşıya inilip halk bizzat yoklanmalı ve ona göre birşeyler yapılmalıdır.