Anketok.com Sitesine Dikkat Fakedir İnanmayın Sakın!

flashomer

webmaster.tc
Üye
Bu aralar Anketok.com sitesini duydum bi kaç yerden girip incelemek istedim nedir ne değildir.
Anket Başına 7$ getirdiğin üye başına 5$ verince birde iletişim bilgisi cartu curtu üstene sitenin çok basit olması fake olma ihtimalini uyandır,
Bende Kolları sıvadım tabi x)

Site şu şekilde çalışıyor üye oluyosunuz 4 anket var doldurursanız 7$ dan
7*4 = 28$ geliyor + her üye getirdiğinizde +5$ alıyosunuz.

Şu yazı ayrıca komiğime gitti 1 ipden sadece 4 kez üye olunabilir :D

Paralarınızı hesaba aktarmak içinde toplam 990$ olması gerekiyor.
Durun siteden aynen yazıyı yazayım :

"990$ lık asgari tutara ulaştığında ödeme başvuru otomatik olarak oluşturulur. Ödemeler başvuru oluşturulduktan sonra 45 gün içinde her gün Greenwich'e göre mesai saatleri dahilinde gerçekleştirilir."

Nese sitenin Kaynak kodu inceledim hiç bir şey yok, tamamen düz site ne bi güvenlik ne bi gizlilik. Nede ip adresini tespit edecek bir kod.

Bende kolları sıvadım php curl ile otomatik kayıt sistemi yaptım, bide buna for döngüsü verdim 3 farklı hosting ime attım 5 dk sonra yani şuan hesabımdaki para toplam : Bilanço: 2158 $
Ödeme butonuna bastım, The application was created. Please, wait...
yazısı çıktı saçma sapan bi şey, işleminiz oluşturuldu lütfen bekleyin... Beklemeyin :D hiç bi işlem yapmıyor bu yazı bu şekilde kalıyor.

Bu kişinin asıl amacı bence üyelik paypal mailinizi girin gibisindne bi şeyler demek istiyor, bazı kişiler dalgınlık veya inanıp paypal mail adresi ve şifresi ile üye olabilir sonuçda bi çok kişi çoğu şifresi aynıdır. Paypal hesaplarını şifreleri deniyor içindeki paraları kendine aktarmaya çalışıyor. Olur mu olur bende tuttur.com dan :D linkini buldum ama foyası ortaya çıkarttım.

Buyrun printscreenler ve php kodları sizde deneyin, sanalda olsa biraz zengin olun...

Görüntüler;

Php Kod;
PHP:
<?php
function rasgeleharf($kackarakter,$no){if($no=="1"){$char="abcdefghijklmnoprstuwvyzqx";}else{$char="abcdefghijklmnoprstuwvyzqxQWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM1234567890!.+-&";}for ($k=1;$k<=$kackarakter;$k++){$h=substr($char,mt_rand(0,strlen($char)-1),1);$s.=$h;}return $s;}

for ($i=0; $i<10; $i++) {

$login = rasgeleharf(rand(5,10),"1");
$mailler = array("hotmail.com","gmail.com","windowslive.com","mynet.com","yahoo.com");

$mail = $login."@".$mailler[(rand(0,4))];
$pw1 = rasgeleharf(rand(6,12),"2");
$pw2 = $pw1;

$deger = "login=$login&pass=$pw1&pass2=$pw2&mail=$mail&jad=&refid=258273"; //refid yazan yere kendi id nizi yazınız.

$curl = curl_init();
curl_setopt($curl, CURLOPT_URL, "http://anketok.com/?pg=registr");
curl_setopt($curl, CURLOPT_REFERER, "http://anketok.com/?pg=registr");
curl_setopt($curl, CURLOPT_USERAGENT, $_SERVER['HTTP_USER_AGENT']);
curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
curl_setopt($curl, CURLOPT_POST, true);
curl_setopt($curl, CURLOPT_POSTFIELDS, $deger);
$veri = curl_exec($curl);
curl_close($curl);
echo "OK-".$i."<br />";
}

?>
not: ref id nizi Öğrenmek için size başkalarını davet etmek için verdiği linki açınız > kayıt ol butonuna basınız > boş bi kısıma sağ tıklayın kaynağı görüntüle diyin > ctrl+f ile refid diye aratın =
<input type="hidden" name="refid" value="258273">
gibi kod çıkacak, value kısmında yazan sizin refid numaranız.

Kolay Gelsin, amaç bilgilendirmek ne olur ne olmaz. Hatta herkes bu kodu kullansın :D ras gele üyelikler açıyor 2 güne kalmaz kapatır siteyi ;)

bicoder

webmaster.tc
Üye
1 ankete 7 dolar vermek akıl karı iş değil zaten :) kim kime bedava para verir.