Blog Sitesi Tasarımı

nurulmac11

webmaster.tc
Üye
can sıkıntısından yaptığım bir tasarım. aslında tasarımla hiç ilgim yoktur neden böle bişi yaptım bilmiyorum :D iyi kötü yorumlarınızı yazabilirsiniz.

http://a1208.hizliresim.com/10/7/bl8v2.jpg

İndirmek isteyen olursa;
Untitled-1.psd

bu arada foruma image resizer tarzı bir eklenti yüklense fena olmaz sanırım.

inforesim

webmaster.tc
Üye
Yazı fontları değiştirilirse, Daha güzel bir şey çıkabilir ortaya :)

nurulmac11

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet farkettim aslında ama sonlara doğru sıkıldım saldım gitti resmen :D

Ertuğrul

webmaster.tc
Üye
Siz sanırım gün içerisinde bir kaç adet tema yapıyorsunuz :) Bazen 2-3 gün sürebiliyor dediğinize göre :)

Onur

webmaster.tc
Üye
Renk seçimi, tipografi, tasarımda ki yerleşim kısacası tasarıma dair herşeyi baştan geçirmeniz gerek.

Yorumum biraz acımasız olabilir ancak daha iyi çalışmalar çıkarabilmeniz için daha çok teknik öğrenip, daha çok incelemelisiniz.

nurulmac11

webmaster.tc
Üye
Renk seçimi, tipografi, tasarımda ki yerleşim kısacası tasarıma dair herşeyi baştan geçirmeniz gerek.

Yorumum biraz acımasız olabilir ancak daha iyi çalışmalar çıkarabilmeniz için daha çok teknik öğrenip, daha çok incelemelisiniz.
eleştiriniz için teşekkür ederim hocam ve bence de haklısınız çok kötü olduğunun farkındayım ama ilerde bir web yazılımcının web tasarımda olması gereken en kötü nokta neyse orada olacağım. tasarım bana göre değil sanırım

nurulmac11

webmaster.tc
Üye
alıp alabileceğim en büyük eleştiriyi aldım sanırım :D

egebilisim

webmaster.tc
Üye
Tasarımda ilk dikkat edilmesi gereken ana konu bence yerleşim. Tasarımda yerleşim adına birşey göremedim :) Bu söylediğimden dolayı bana kızmada :D