dunyadanspor.com İçin Düşünceleriniz?

turkeagle

webmaster.tc
Üye
Dünyadan spor adlı domainim sizce iş yapar mı?

Spor Haberleri konusunda telif hakkı v.s konularında şikayet olur mu?
Geniş kapsamlı bir site olacağı için birçok ajansa abone olmam gerekir.

inforesim

webmaster.tc
Üye
1 adet, Ajansa abone olman yeterli olacaktır. Onun dışında izinsiz eklenmesi telif sorunlarını yaratır. Zaten spor haberlerinden başka da bir şey olmaz. Açıkcası pek hit getireceğinide sanmıyorum.

turkeagle

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 adet, Ajansa abone olman yeterli olacaktır. Onun dışında izinsiz eklenmesi telif sorunlarını yaratır. Zaten spor haberlerinden başka da bir şey olmaz. Açıkcası pek hit getireceğinide sanmıyorum.
aslında birçok domainden daha güzel.. tasarımın yanında seo ve güncel içerikte eklenirse sizce nasıl olur?

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Net olarak hit getirmez yorumu yapılamaz. Bu nedenle çok iyi bir çalışma veya buna yakın bir çalışma ile yeterli hite gelebilirsiniz. Gelir açısından reklamstore gibi ünlü firmalara kaydolursunuz. Adsense için önemli bir domain olabilir. Ayrıca spor editörleri tutarsınız 10tl-20tl ye makaleler yazdırırsınız. Bot ve ajans ile zaten güncelliğinizi korursunuz. Ajansın ve botun yakalayamadığı mühim haberleride girerseniz sonuç ortada.

Başarılar

turkeagle

webmaster.tc
Üye
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

Alperen Keskin

webmaster.tc
Üye
Bence haber sistemi yerine dünyadaki spor takımları,spor ligleri,sporcular hakkında bilgi veren bir sistem olursa iyi olabilir.Ancak bunun içinde iyi bir ekip ve bütçeye ihtiyaç var diye düşünüyorum.Ekip gönüllü olsa bile Tasarım ve Seo için çalışma yaptırmalısınız.

alihanca

webmaster.tc
Üye
Hit getirmez diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyor? Hocam güzel bir tasarım, başarılı bir seo çalışması ve +50k, +100k lık sosyal medya hesapları ile günlük minimum 1k hite sahip olabilirsiniz.

turkeagle

webmaster.tc
Üye
Bence haber sistemi yerine dünyadaki spor takımları,spor ligleri,sporcular hakkında bilgi veren bir sistem olursa iyi olabilir.Ancak bunun içinde iyi bir ekip ve bütçeye ihtiyaç var diye düşünüyorum.Ekip gönüllü olsa bile Tasarım ve Seo için çalışma yaptırmalısınız.
hocam valla güzel bir fikir :)

ozi.15

webmaster.tc
Üye
içeriğini spor haberlerinden ziyade maç sonuçları,fikstür,haftanın golleri,kalecileri,hataları gibi değişik fikirlerle desteklersen başarılı olabilir

mFurkan

webmaster.tc
Üye
Her zaman söylediğim gibi ilgilenildiği zaman tutmayacak proje yok. :)

hayal@17

webmaster.tc
Üye
hit getirmez deyip kestirip atmayın öncelikle hayırlı olmasını diliyorum sitenizin ve umarım çok hit alırsınız. Sitenin içeriği ve konuları bence başarılı.