En çok Hit Alan Siteler

OnurBelief

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar reklamdan para kazanmak istiyorum en çok hit alabileceğim site türü nedir. En çok nasıl para kazanabilirim ?

Fikirleriniz önerileriniz nelerdir ?:confused:

mFurkan

webmaster.tc
Üye
Artık şu en çok hit alan siteler meselesini bırakın arkadaşlar. Bu işlere yeni başlayan herkes bu konuyu bir kere açıyor. :)
İnternette en çok hit alan siteler arama motorları, sosyal medya siteleri, haber siteleri, oyun siteleri, video siteler vb. birçok sektörden en çok hit alan siteleri sana sıralayabilirim. Ancak senin bunların seviyesinde bir site oluşturman ve bunları geçmen pek kolay değil. Bu yüzden kendini en çok hangi sektörde iyi hissediyorsan o sektörde bir blog veya forum açmalısın.

Tevfik

webmaster.tc
Üye
mFurkan'a katılıyorum, bilirkişiler diyor oyun siteleri tutuluyor hemen oyun sitesi açıyorlar tabii domain 1 yıla kadar sürüyor ondan sonra fıss gidiyor. Bence ne yap biliyormusun? Kendi kişisel bloğunu kur dostum kafana göre yaz çiz.

PauL

webmaster.tc
Üye
Geçen Zamanlarda Patlama Yapan Film indirme Siteleri büyük patlama yaptığında divxdepo.com sitem vardı online üye sayısı 2000 . 3000 arası iken sattım.. çünkü artık çoğalmıştı film siteleri cıvığı çıkmıştı..

Daha sonra genel bir forum sitesi olarak herseyim.net turkalem.net turkdestek.net sitelerini belli bir yere getirip yine satmak durumunda kaldım..

ve şuanda webmaster forumuyla ilgileniyorum ve istediğimi aldığımı düşünüyorum..lakin bunlarında çoğalmasından sonra ne olur bilmiyorum..

mFurkan

webmaster.tc
Üye
Geçen Zamanlarda Patlama Yapan Film indirme Siteleri büyük patlama yaptığında divxdepo.com sitem vardı online üye sayısı 2000 . 3000 arası iken sattım.. çünkü artık çoğalmıştı film siteleri cıvığı çıkmıştı..

Daha sonra genel bir forum sitesi olarak herseyim.net turkalem.net turkdestek.net sitelerini belli bir yere getirip yine satmak durumunda kaldım..

ve şuanda webmaster forumuyla ilgileniyorum ve istediğimi aldığımı düşünüyorum..lakin bunlarında çoğalmasından sonra ne olur bilmiyorum..
Webmaster forumu kurmak yanlış bir hamle ancak genel olarak benim stratejime yakın bir strateji uyguluyorsunuz sanırım. :)

OnurBelief

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dini konularda iyiyimdir ama hit yok. İnsanlar neleri tercih eder ki .
Yani din olarak hemen hemen tüm dinleri biliyorum.

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Video izleme siteleri ne kadar çoğalırsa çoğalsın herkese istediği kazancı veriyor. HD dizi izleme sitesine yatırım yapabilirsin. Ama bence hitli bir siteyi satın al. İçine sinen.

OnurBelief

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortalama hitli siteler günlük 2-3k tabiki ne kadardır sizce ?
Ben onu alıp iyi yere getirtirim.

mevLüt

webmaster.tc
Üye
Size önerim niche siteler açın. 10 hit alır 300 $ kazandırır. Her zaman hit alacak sitelerin kazanacağını düşünmeyin . 3-5-8 k film dizi sitelerinin size pek bir getirisi olmaz. Kişisel reklam verenler en az 10k film dizi sitelerine veriyorlar. Reklam firmaları ise bu sektörü kabul etsede doğru düzgün ödeme yapmıyor . Adsense yasak zaten , bizim Türk firmalarda kazancın olmaya başlayınca banned durumuna düşürüyor.

İngilizce Niche kelimeler bul.
Sunucu masrafından kurtulursun.
Optimizasyon derdinden kurtulursun.
Güncel tutma derdinden kurtulursunda kurtulursun.

turkstar

webmaster.tc
Üye
Size önerim niche siteler açın. 10 hit alır 300 $ kazandırır. Her zaman hit alacak sitelerin kazanacağını düşünmeyin . 3-5-8 k film dizi sitelerinin size pek bir getirisi olmaz. Kişisel reklam verenler en az 10k film dizi sitelerine veriyorlar. Reklam firmaları ise bu sektörü kabul etsede doğru düzgün ödeme yapmıyor . Adsense yasak zaten , bizim Türk firmalarda kazancın olmaya başlayınca banned durumuna düşürüyor.

katiliyorum
benim niche sitem günde 13 16 kişi filan giriyor ama biraktiği tutar günlük 24 30 usd arası tık 2-3 tane en fazla

OnurBelief

webmaster.tc
Üye

Anlamadım ? Yeniyimde

GüçNet

webmaster.tc
Üye
bence yapılacak en mantıklı iş blog açıp özgün yazılar yazmaktır. ama tek bir konuya yoğunlaşmak her zaman daha iyidir.

hayal@17

webmaster.tc
Üye
oyun indirme veya film indirme siteleri oldukça güzel ve hit alınabilecek siteler olarak görülüyor bu konuyu iyice bir düşünün derim.