EPN Tema | Yorumlarınızı alalım:)

ctylmz

webmaster.tc
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Can sıkıntısı başa bela derim her zaman, yine can sıkıntısı sonrasında bir temaya başladım ve hatrı sayılır bir kısmı tamamlandı.

Şuana kadar yaptıkalrım;
Anasayfa, iletişişm sayfası, özel bileşenler ve bileşen desteği, üyelik sistemi, eklentisiz e-bülten (veritabanı entegresi) gibi şeyler...

Temayı inceleyip tema hakkındaki yorumlarınızı benimle paylaşırsanız daha iyi bir tema olmasına yardımcı olmuş olursunuz.

Ücretli satışı yapaılacaktır ancak fiyatın 5 ila 10 TL arasında olacağını garanti ediyorum.

Demo: EPN Tema

vetfak

webmaster.tc
Üye
üstadım . haber teması veya canli tv izle teması yapsan :) cok acil ihtiyacım var suan var mı elınde bu arada sen fuub tan baska foruma takılırmıydın :)

ctylmz

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üstadım . haber teması veya canli tv izle teması yapsan :) cok acil ihtiyacım var suan var mı elınde bu arada sen fuub tan baska foruma takılırmıydın :)
Vardı var olmasınada arşiv uçunca ne varsa gitti. Ama aklımda var bi tane yapınca haberin olur zaten forumalrdan.

Fuub'da adminlik yaptığım için farklı bir bağ olmuştu öylede kaldı aslında fuub diye bişi kalmadı ya....

vetfak

webmaster.tc
Üye
Vardı var olmasınada arşiv uçunca ne varsa gitti. Ama aklımda var bi tane yapınca haberin olur zaten forumalrdan.

Fuub'da adminlik yaptığım için farklı bir bağ olmuştu öylede kaldı aslında fuub diye bişi kalmadı ya....
sen haklısın üstadım senın tl numaranda sılınmıs bende :) suan elınde yok mu hıc haber teması ve canlı tv ızleme teması

ctylmz

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen haklısın üstadım senın tl numaranda sılınmıs bende :) suan elınde yok mu hıc haber teması ve canlı tv ızleme teması
İnan hiç birşey kalmadı arşivden, ancak dedimya olunca haberiniz olur. Eypona.com üzerinden ücretsiz paylaşımları takip edebilirsin.