Facebook İletileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
Üye
Hoşunuza Giden Facebook İletilerini Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz....

Sivrisinek pozitif düşünen bir hayvandır. Siz onu öldürmeye kalkışıp elinizden kaçırdığınızda şak şak diye ses yapan elinize doğru bakıp "aaa alkışlıyor lan beni" deyip akrobatik hareketlerle geri gelir . Yakında örümcekleri de araştırıcam.

Bir kağıda vakit yazıp kasiyere uzattım. ''Bu ne??'' gibisinden bir baktı. Vakit nakittir dedim, kapak oldu. Devir tasarruf devri. Marketi alıcam.

Yalın "bu sabah erken uyandım gittim sana güller aldım" deyince "ay ne romantik çocuk, oy bal çocuk" Biz söylesek "başımamı kakıosn?! :s :S"

Yine babasıyla fotoğraf koymuş.Altına da "prensim gelene kadar tek kral ♥" yazmış.Babasının lakabı Bitik Hüseyin.Adam emekli zabıta a..
vantilatörü karşıma koydum efendice iki kelam edelim diye, ne söylesem kafasını sağa sola sallıyo mal.

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Sivrisinek pozitif düşünen bir hayvandır. Siz onu öldürmeye kalkışıp elinizden kaçırdığınızda şak şak diye ses yapan elinize doğru bakıp "aaa alkışlıyor lan beni" deyip akrobatik hareketlerle geri gelir . Yakında örümcekleri de araştırıcam.

bu güzeldi :)

saglamkazanc

webmaster.tc
Üye
ileti değilde Sabri hocam duvarındaki şu resim bitirdi beni :D

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazen, hiç tanımadığım birine yaklaşıp;
7 ceddine küfür edip dayak yiyesim geliyor :S
ama yemiyo işte

ulan şeytan diyorki çık şu kapıdan..
bakkala git 2 ekmek bi sigara kap gel :S
adrenaline ne gerek var

hayatında sadece test çözmüş bebelerin facebook'ta karı kız çözme, ortam çözme çabaları. ne bileyim. çok üzülüyorum

lan yarım saatir biriyle mesajlaşıyordum adı selim'miş :S bende selin diye 2 saatir yavşıyorum p.ç.e :(

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye
Sabahlarım Bazen Günlerce,
Rüyalarıma Gelme Diye..

Fark ettin mi? İnsanlar birbirlerini özlüyor ama aramıyor.

Huyum Ol Sevgili,
Canım Çıksın, Sen Çıkma...

inforesim

webmaster.tc
Üye
Ne diyordu şair; " Yıkıldı yolunu bekleyen şehir, Şimdi gelsen de bir, Gelmesen de bir..."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...