Forum kuralları güncellenmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GüçNet

webmaster.tc
Üye
Forumda herkes gibi bende alışveriş bölümündeki begendigim ilanlara yorumlar yaptim amacim post kasmak olsa bunun daha kolay yollari da var.ancak amacım bu olmamasına rağmen uyarilmadan 1 gün banlandım . Ayrıca forum kurallarını incelerseniz böyle bir madde olmadıgını görebilirsiniz . Bana haksızlık yapıldıgını düşünüyorum çünkü bende bu forum dahada büyüsün diye uğraşıyorum. Bu konuda bana gerekli açıklamayı yaparsanız sevinirim. İyi forumlar...

nukeci

webmaster.tc
Üye
Cezayı veren arkadaş ihtiyaç duyarsa bir açıklama yapar ama ben iki cümle birşey söyliyeyim. Henüz kurallar bölümünün yazılmamış olması bir eksiklik olmakla birlikte, tüm üyelerimizin genel olarak bir webmaster formunda neler yapılmaması gerektiğini biliyor olduğunu düşünüyorum.

Eğer foruma katkı verme konusunda samimi iseniz bu 1 gün banlanma konusunu büyütmemeli, paylaşıma devam etmeli, uyarı aldığınız bu tutumuda tekrarlamamalısınız. Bazen verilen cezalarda üstüste gelen reportlarda etkili olabiliyor.

İyi forumlar.

GüçNet

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cezayı veren arkadaş ihtiyaç duyarsa bir açıklama yapar ama ben iki cümle birşey söyliyeyim. Henüz kurallar bölümünün yazılmamış olması bir eksiklik olmakla birlikte, tüm üyelerimizin genel olarak bir webmaster formunda neler yapılmaması gerektiğini biliyor olduğunu düşünüyorum.

Eğer foruma katkı verme konusunda samimi iseniz bu 1 gün banlanma konusunu büyütmemeli, paylaşıma devam etmeli, uyarı aldığınız bu tutumuda tekrarlamamalısınız. Bazen verilen cezalarda üstüste gelen reportlarda etkili olabiliyor.

İyi forumlar.
Yok ben zaten gereken katkıyı yapmaya devam edicem bunda bir sıkıntı yok. Sadece düşüncelerimi paylaştım. İlginize teşekkürler..

nukeci

webmaster.tc
Üye
Sanırım konu ile ilgili daha fazla söylenecek bişey kalmamış. Eğer bir şikayetiniz olursa tekrar konu açabilir yada yönetimle irtibata geçebilirsiniz.
Teşekkürler iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...