google türkiye ofisini görmek istermisin :)

Webinmaster

webmaster.tc
Üye
arkadaşlar google arama motorunun türkiyeye açtığı ofisi mükemmel olmuş :)

foto+slayt

proghammer

webmaster.tc
Üye
Videoyu hazırlayan vasat şekilde hazırlamış müzik 3 defa başa sardı yakışmamış google ofisine bu video :(

Masanın birisinde MACBOOK gördüm sankim :D:D

Webinmaster

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
video için üzgünüm hocam :p evet biraz acemi oldu ama idare ediver :)

Webinmaster

webmaster.tc
Üye
çalışanlar hazırlarmı be hocam fon müziği bulamadım sorun orda :D bildiğin varsa ver fon müziğide bi daha böyle bir felaket yaşamayalım :D

nukeci

webmaster.tc
Üye
Ben başka bir noktaya değinmek istiyorum videonun kalitesinden ziyade. İçeriğin hazırlanış biçimi son zamanlarda benimde uygulamaya çalıştığım bir biçim. 200 - 250 kelime özgün makale, tagları ve boyutları girilmiş 10-15 resim ve bu resimlerden oluşan 1-1.5 dakikalık videolar hazırlıyorum. Videoları genellikle yotube da yayınlıyor içeriğimi en az 5 sosyal paylaşım sitesinden imliyorum. Son olarak 2 farklı ip ten zaman aralıklarında konuya 2 yorum yazıyorum. Bu şekilde yaptığım içerik çalışmalarında ciddi anlamda verim aldım. Hem sıralama anlamında hemde sitenin index hızı anlamında gelişme sağladım.

Bu açıdan bakınca, içeriğin hazırlanması bakımından tadından yenmez bir hal var. Emeğinize, ellerinize sağlık.

Webinmaster

webmaster.tc
Üye
Ben başka bir noktaya değinmek istiyorum videonun kalitesinden ziyade. İçeriğin hazırlanış biçimi son zamanlarda benimde uygulamaya çalıştığım bir biçim. 200 - 250 kelime özgün makale, tagları ve boyutları girilmiş 10-15 resim ve bu resimlerden oluşan 1-1.5 dakikalık videolar hazırlıyorum. Videoları genellikle yotube da yayınlıyor içeriğimi en az 5 sosyal paylaşım sitesinden imliyorum. Son olarak 2 farklı ip ten zaman aralıklarında konuya 2 yorum yazıyorum. Bu şekilde yaptığım içerik çalışmalarında ciddi anlamda verim aldım. Hem sıralama anlamında hemde sitenin index hızı anlamında gelişme sağladım.

Bu açıdan bakınca, içeriğin hazırlanması bakımından tadından yenmez bir hal var. Emeğinize, ellerinize sağlık.
diline sağlık hocam eyvallah :) hayırlı işler dilerim.

GüçNet

webmaster.tc
Üye
emeğine sağlık hocam . umarım google, daha yararlı atılımlar yapar bundan sonraki süreçte.

egebilisim

webmaster.tc
Üye
Güzel ofis yapmışlar ancak içeriğini buraya ekleyip sonrasında blogunu eklemen daha mantıklı olabilirdi zannımca :D