hediyealcam.com domain sizce nasıl ?

XFQ

webmaster.tc
Üye
Merhabalar,

HediyeAlcam.com sizce nasıl ? domain projelik aldım fakat şuanlık opencart kurdum ama silcem. Önerileriniz ne yöndedir ?

alihanca

webmaster.tc
Üye
Bana pek sıcak gelmedi ismi :) bu sektörün ne kadar zorlu olduğunun farkındasınızdır umarım ?

GüçNet

webmaster.tc
Üye
domain güzel ancak baya rekabetin olduğu bir sektör umarım istediğiniz gibi olur :)

XFQ

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hediyelik konusunda bu işi sürekli takip eden babam var. Kendisi hediyelik işinde. Eticaretmi kursam yoksa firma rehberimi diye düşünüyorum.

XFQ

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fikirin için teşekkür ederim. Sanırım en doğru yatırım eticaret olmalı.

CaddeAktif

webmaster.tc
Üye
baban hediyelik işinde derken ticaret ile uğraşıyorsa yurt dışında cin de falan oyuncak vazo falan getiriyorsa babanın getirdiği malları aracısı olarak direkt satarsın böğlece her türlü kaznırsın

inforesim

webmaster.tc
Üye
Kişiye özel üretebilecek hediyeler olabilir. Örnek : resimli bardak. Kişi hediye edeceği kişinin resmini yükler, Siz de bardağa baskı yapıp yollarsınız.

XFQ

webmaster.tc
Üye
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim :). En kısa zamanda siteyi kuracağım. Kurduğumda wmtc ye özel kampayalar düzenleyeceğim.

[email protected]

webmaster.tc
Üye
zor bir sektöre girmişsiniz, önce hayırlı olsun ama bu sektörde adınızdan söz ettirebilmek için oldukça çaba harcamanız gerekecektir.

zincir webmaster

webmaster.tc
Üye
Bakalım Domain Güzel Fikir Güzel Ama Diğer Sektörler Sizi Ezmek İstiyebilir sıkı bir çalışma ile
çok büyük kazançlar elde edilebilir