Hızlıreklam saçmalığı

zelter

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar girş yapınca hesabınız yasaklanmıstır dıyor banlandımmı yanı ben

egebilisim

webmaster.tc
Üye
Öyle görünüyor... Öncelikle firma ile iletişime geçmeni öneririm. Sitendeki reklamlar hala yayındamı? Eğer banlandıysan reklamlarını sitenden kaldırmaları mecburidir.

Kaldırmamaları durumunda haksız kazanç sağlamış olurlar. site adresini pm at inceleyeylim.

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye
Hocam eğer yayınlar kalktıysa yada yanlış bir görüşme geçtiyse aranızda olabilir. Ama yoksa böyle birşey anında iletişime geç derim.

zelter

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bı ara indexi düzenlerken popup ıle splashın yerını değiştirdim sadece o kadar baska bişi yapmadım

inforesim

webmaster.tc
Üye
bı ara indexi düzenlerken popup ıle splashın yerını değiştirdim sadece o kadar baska bişi yapmadım
Hit sitelerinden veya Başka türlü hit aldınız mı ? Aldıysanız ban sebebi olabilir veya En basitinden, dönüşü olmadığı için banladıklarını söyleyebilirler.

zelter

webmaster.tc
Üye
Öyle görünüyor... Öncelikle firma ile iletişime geçmeni öneririm. Sitendeki reklamlar hala yayındamı? Eğer banlandıysan reklamlarını sitenden kaldırmaları mecburidir.

Kaldırmamaları durumunda haksız kazanç sağlamış olurlar. site adresini pm at inceleyeylim.
pm yolladım hocam

zelter

webmaster.tc
Üye
yok hyr hocam hit falan almadım sadece bi sistemı kullanıyorum o kadar

zacceroni

webmaster.tc
Üye
siteye gelen ziyaretçilerin geldiği ülke önemli %90 küsürü Türkiye olmalı yoksa banlıyorlar ben banlandım bu yüzden

aakinci

webmaster.tc
Üye
hocam bu reklam şirketinin kazandırma prensipleri nedir acaba. gösterime veriyormu?