kartvizit

Webinmaster

webmaster.tc
Üye
sizce hala kartvizit olayı devam ediyor mu? yani firmalar hala kartvizit kullanıyor mu? [ufak çapta bir projem var o yüzden soruyorum]

şuna benzer bir iş yapsam (logo tasarım kartvizit baskısı) yapıp satsam ekmek yiyebilirmiyim?

htm

webmaster.tc
Üye
kullanıyorlar tabiki.pek sanmam matbaalar 2 dk da hemen yapıp verior tasarımı..

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Kartvizit olayına girmen iyi olur tabi bu işte profesyonel isen ve kendine güveniyorsan gir tabiki. Kazanc sağlanabilecek garanti kapılardan birisi diyebilirim

GüçNet

webmaster.tc
Üye
özellikle İstanbul'da bu işi yapan organize matbaalar var onlar bu işi sömürdüler. 10 liraya 1000 kartvizit yapıyorlar. 1 yıl kadar reklam ajansında çalıştım biz bile işlerimizi oraya yolluyorduk düşün artık. :)

NzmHkmT

webmaster.tc
Üye
Kartvizit bana göre bir 15 yıl daha dünyada kullanılacak. Sonra zaten herşey dijital olur.

aykt35

webmaster.tc
Üye
Firmalardan Ekmek Yemesen Bile FreeLance Çalışacaklar için yapabilirsin. Öyle Yüksek Paralar alamasanda yine kendine yeticek kadar alırsın :) Zaten bu işten öyle deli gibi para kaldırcanı sanmıyorum..

chelebi

webmaster.tc
Üye
bu konuda matbuu.com'u kendine örnek alabilirsin. işleri çok kalitelidir tavsiye ederim...

BDesign

webmaster.tc
Üye

Benim kartvizitim bunun aynısı 75 Dolaramı ne yapıyorlar böyle güzel bir kartvizit 1200 Adet.

Ben internete yayımlamak için 1 adette telefon ve faxların olmadığı bir kartvizit eklettim.