Kolcuoglu GROUP Projesi

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye

Adanalı arkadaşlar bilir. Kolcuoglu Adana'da Kebap olarak duyulmuş bir yerdir. Benim projem şöyle, Türkiye'deki bütün Kolcuoglu firmalarını ( Sigorta, Web, Turizm.. vb ) bir çatı altına toplamak. Domain adresim mevcut şuanda kolcuoglu.org diye. Ama içerik olarak pek bir bilgi toplayamadım. Fikirlerinizi Bekliyorum Arkadaşlar..

nukeci

webmaster.tc
Üye
Belli bir grubun, şahsın yada şirketin bilgilerini içeren bir web sitesi, siz gayet iyi niyetli bile olsanız; sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.

alp

webmaster.tc
Üye
gördüğüm en saçma proje :)

rapoel

webmaster.tc
Üye
Kendi şahsına ve soy adına münhasır olarak projeyi yapar ve geliştirirsen zaten sorun olmayacaktır. Ancak bahsetmiş olduğun firmanın logosunu ya da adını doğrudan site içerisinde kullanmak alp'in de dediği gibi telif hakkı problemlerine yol açabilir.

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi şahsına ve soy adına münhasır olarak projeyi yapar ve geliştirirsen zaten sorun olmayacaktır. Ancak bahsetmiş olduğun firmanın logosunu ya da adını doğrudan site içerisinde kullanmak alp'in de dediği gibi telif hakkı problemlerine yol açabilir.
yorumun için çok saol hocam telif hakkı için gerekli izinler alınıp yapılacaktır tabikide.. :)

corpixx

webmaster.tc
Üye
istanbudada kolcuoglu var kebap yemiştim baya iyi :)

Şöyle bir proje yapabilirsin bütün internet üzerinde bütün kolcuoglu firmalarını birleştirip online sipariş sistemi kurdurabilirsiniz. Mesela adam senin sitene girip hangi en yakın kolcuoglundan sipariş verebilsin... Şimdilik aklıma böyle geliyor...

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye
istanbudada kolcuoglu var kebap yemiştim baya iyi :)

Şöyle bir proje yapabilirsin bütün internet üzerinde bütün kolcuoglu firmalarını birleştirip online sipariş sistemi kurdurabilirsiniz. Mesela adam senin sitene girip hangi en yakın kolcuoglundan sipariş verebilsin... Şimdilik aklıma böyle geliyor...
gerçekten cok mantıklı bir fikir :) afiyet olsun bu arada..