Mobil tema yapılacak mı?

Mert

webmaster.tc
Üye
Merhaba, fazla kasmayacak bir şekilde uygun ve renk uyumları içinde güzel bir mobil tema yapılacak mı?

Bazen internet paketim oluyor, mobil tema kasmayacak ve renk uyumu şekilde dizayn yaptırılabilir. Bu şekilde bir çalışma gerçekleşecek mi? Düşünceniz var mı?

Teşekkürler.

inforesim

webmaster.tc
Üye
Forum tapatalk destekliyor, 2 dolar mı ne eklenti (Tabi telefonunun desteklemesi gerekiyor) on numara denemeni öneririm.

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Forum tapatalk destekliyor, 2 dolar mı ne eklenti (Tabi telefonunun desteklemesi gerekiyor) on numara denemeni öneririm.
Tapatalk'ı symbian destekliyormu? Yani 5800.. nereden bilgi alabilirim. Bütün kaynaklar yabancı.. Gerçi ingilizce varda beginner :)

adminbb

Bizim Üye
Üye
"Mobile" adı ile Mobil tasarım eklenmiştir. Sitenin en altının solundan seçebilirsiniz (Default Style tıklayın).

egebilisim

webmaster.tc
Üye
Temada bug var admin. aslında bug denemez. Mobili denemek için o temayı açtım. geri dönemiyorum tasarıma tema değiştirmek için dropdown menüden ekler misiniz..

Mert

webmaster.tc
Üye
Önerimin dikkate alınması gerçekten çok sevindirici. Mobil tasarımın styleid=?? kaç acaba belirtirseniz link olarak mobilden url tarzında gireyim.