Okulların Açıldığı İlk Gün İlan-ı Aşk

ozi.15

webmaster.tc
Üye
sıkılmadan 2 kere okudum :D

1.siBen Onu gerçekten çok seviyorum. ama gerçekten. şimdi hava atıyor fazla uçuyor gibi olmasın ama okulda bir saygınlığı bir otoritem var. erkekler arasında da kızlar arasında da çok sevilirm. yani birileri yanıma yaklaşmaya çalışır kız olsun erkek olsun.durmadan çıkma teklifleri durmadan seni seviyorum diye msjlar. o gelen tekliflere ve mesajlara ben esrayı seviyorum diye karşılık veriyorum bir kere o benim onu sevdiğimi duymuştur anlamıştır.
2.si çok doğal ve serbest bir kız onada çok teklifler geliyordur buna da eminim. ama herşey bende bitiriyor ben kendi cesaretimi toplayamıyorum. başkası için konuşmak ve yapmak kolay ama kendim için yapamıyorum.
Hocam çok merak ediyorum teklifinin cevabını.Umarım sevindirici haberi alırsın :)

CaddeAktif

webmaster.tc
Üye
Yarın okullar açılıyor baklaım neler olacak. 1.5 aydan sonra ilk defa göreceğim bir heycan ve mutluluk var ama ders heycanı mı arkadaş ortamı mı bilemiyorum

mFurkan

webmaster.tc
Üye
Hocam benden şuan için son dakika tavsiyesi. Kimsenin dediklerine kulak asma. ;) Bu işin taktiği falan yoktur. Her kızın kişiliği farklıdır. Bir kızın hoşuna giden, başkasının hoşuna gitmeyebilir. Zaten zaman geçtikçe bu konularda tecrübe edineceksin. Hata yapmaktan korkmayacaksın. Hatalarının farkına varman bunları bir daha tekrarlamaman gerekli. Eğer işini bilirsen bu hataları nasıl telafi edeceğinide zamanla öğreneceksin. ;)
Eğer kızı daha iyi tanımıyorsan bunu hemen yarın yapmamanı öneririm. Biraz daha tanıdıktan sonra kendi aklında işi detaylandırıp kızın yanına gitmen senin için daha iyi olur. :) Sonucu bende merak ediyorum.
Hayi rastgele. :)

seto

webmaster.tc
Üye
Bildiğim bişey var ki;teklif olayı ilk gün ihtimalleri azaltır.Okul açılmıştır-ğzgğndğr.
Okul açılmıştır-Bi ne oluyor dalgınlığı vardır.
Okullar açılmıştır,nasıl gidicek,nasıl biticek sitresi vardır.
Bu işi bugün yapacaksan çok etkili olunmalıdır ama risk büyük!