Paketlenmiş şişe suları içerken dikkatli olun

teknomag

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar başımdan geçen olayı paylaşmak istedim kalabalık bi ortamda su satan çocuklardan arkadaş su aldı markalı açar açmaz içmeye başladı bi anda olduğu yere yığıldı ne olduğunu anlayamadık; hastanede yemek borusu büyük oranda erimiş teşhisi kondu , testlerde su güneşde uzun süre kaldığından şişe içinde asitlenmeye uğramış

tavsiyem kapalı olan içecekleri parmağınızla veya dilinizle testden sonra tepenize dikiniz başkalarının canı yanmasın.

İyi forumlar,

Yazı Alıntıdır ve tavsiye niteliği taşımaktadır.

Milesrebel

webmaster.tc
Üye
Vay be olaya bak uyarı icin tesekkürler.

bykolcuoglu

webmaster.tc
Üye
Tavsiye için saol hocam

NaMLu

webmaster.tc
Üye
Kutu içecekleri aldığınız gibi içmeyin. Bardağa dökerek içmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü kutunun üstünde neyin olup olmadığını bilemezsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili bir olay olmuştu. Google amcadan ararsanız bulabilirsiniz.

gkbrk

webmaster.tc
Üye
Kutu içecekleri aldığınız gibi içmeyin. Bardağa dökerek içmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü kutunun üstünde neyin olup olmadığını bilemezsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili bir olay olmuştu. Google amcadan ararsanız bulabilirsiniz.
Bunu ben de hatırlıyorum. Depoların temizliğine hiç dikkat etmiyorlarmış. Umumi tuvaletlerden bile daha kirli oluyormuş :eek:

Serhat

webmaster.tc
Üye
Evet çok zararlı, Zaten haberlerdede sıkca cıkıyor.. Plastik şişelerden su içmeyin diye.. Ama malesef pek uymuyoruz..

bombolino

webmaster.tc
Üye
Millet kola mola içiyor paso pek su içen görmüyorum, su artık yemek yapmak için kullanılıyor, yakında belki yemeklerde de kola kullanmaya başlarız..

Tevfik

webmaster.tc
Üye
İnsanlar açıkcası neyden su içeceğini şaşırdı, musluk suyu kireçli oluyor. Sokakta satılan su asit içeriyor, marketteki suyun son kullanma tarihi geçmiş sanırım en iyisi köyde bir çeşme bulacaksın doğal akan suyu bulacaksın ağzını dayayıp içeceksin :)