Projeme Ciddi Ortaklar

CaddeAktif

webmaster.tc
Üye
merhaba arkadaşlar ben sancaktepe de oturuyorum. sokakta kamyonlar yüzünde top oynayacak yer bile kalmamış her yer nakliyat kamyonları falan dolu. arkadaşlarım'ın da çoğunun ailesi nakliyecilik yapıyorlar şehirler arası falan. hepsinin de internet siteleri var. nakliyat işi bulmak için dizin gibi sitelere durmadan nakliyat sitelerini kayıt edip iş arıyorlar. bazıları ücretli bazılar ücretsiz (çoğu ücretli). arkadaşlarla internetde takıldığımız zaman falan görüyorum hep para ödüyorlar bu sitelere. ben de düşünüyordum böğle bir şey açmayı ama ekip gerekiyor bunun için.forum da bir arkadaş da gördüm böğle bir şey yapmaya çalışıyormuş o da. tekrar bu fikrim canlandı. biz de 3-4 kişilik bir ekip kursak(güvenilir kişiler) ilk 1-2 ay tekleriz ama sonra dan reklam felan veririz. zaten çoğumuzun sitesi var sitelerimiz de falan da veririz. sonra nakliyeciler siteye tanıdıklarında firmalarını tanıtırlar sitelerini eklerler iş alıp iş satarlar bizde bu işler de komisyonumuzu alırız. bir sürü nakliyat sitesi var 10 firmadan 1 i bizim siteye girip sitesini eklse kardır.

not:gerekirse script falan yazdırılacak, tüm site bilgileri ortak olacak yani güvenilir ve ciddi kişiler olacak

proghammer

webmaster.tc
Üye
Hocam sakın yanlış anlama beni ama ben daha önce nakliyatçılarla iş yaptım ve çoğu zaman paramı alamadım en sonunda nalet olsun dedim ve bıraktım o gün bugündür nakliyatçılarla iş yapmıyorum..

Sana da tavsiyem dikkatli ol ve paranızı iş sonunda değil peşin alın.. Yoksa çok beklersiniz bugün yarın ödeyeceğim laflarını dinleyerek..

inforesim

webmaster.tc
Üye
Bu iş için SEO lazım aslında. Evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat gibi kelimeler de ilk sayfaya çıkın ve Dizin haline getirin. 3 aylık 300 tl vs diyin iyi kazanırsınız.

CaddeAktif

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sakın yanlış anlama beni ama ben daha önce nakliyatçılarla iş yaptım ve çoğu zaman paramı alamadım en sonunda nalet olsun dedim ve bıraktım o gün bugündür nakliyatçılarla iş yapmıyorum..

Sana da tavsiyem dikkatli ol ve paranızı iş sonunda değil peşin alın.. Yoksa çok beklersiniz bugün yarın ödeyeceğim laflarını dinleyerek..
yanlış anlamam zaten bir ödeme sistemi düşünüyorum. nasıl biz domain alırken önce parayı verip sonra domaini alıyorsak onlarda öğle yapacak. siteye bir ödeme geçip ondan sonra sitede aktif rol oynayabilecekler

Bu iş için SEO lazım aslında. Evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat gibi kelimeler de ilk sayfaya çıkın ve Dizin haline getirin. 3 aylık 300 tl vs diyin iyi kazanırsınız.
para gerektirdiğini biliyorum o yüzden hem katkıda hem de site de aktif rol oynayabilecek güvenilir kişiler arıyorum

MustaFaa

webmaster.tc
Üye
Evden eve nakliyat sektörü çok rekabetli bir sektör ve nakliyatçılar için 1OO - 2OO lira paralar büyük rakam değil ve bir çok nakliyatçı 1 aylık reklam değil 1 senelik reklam alıyor diyebilirim ama ilk sıraya gelmek kolay iş değil çok çabalamak gerekiyo yapılabilse çok süper olur dedigin gibi

CaddeAktif

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evden eve nakliyat sektörü çok rekabetli bir sektör ve nakliyatçılar için 1OO - 2OO lira paralar büyük rakam değil ve bir çok nakliyatçı 1 aylık reklam değil 1 senelik reklam alıyor diyebilirim ama ilk sıraya gelmek kolay iş değil çok çabalamak gerekiyo yapılabilse çok süper olur dedigin gibi
evet sayın @inforesim'in dediği gibi seo felan yapsak zaten yükselebilmek için 1-2 ay da bekleyeceğiz.site tanındıktan sonra gerisi kolay

Cengizhan

webmaster.tc
Üye
Hocam,Bunu Bende Düşünmedim Değil Aslında , Eğer İstersen Beraber Çalışarak Bu işi başarabiliriz Ne dersin ?