Reseller Club Türkiye, Bıktırdı.....

taytaylan

webmaster.tc
Üye
Türkiye'de saolsun memnun olduğum sağlam bir hosting firması var.Ancak bir müşterimize kuracağımız script için özellikler uymayınca resellerclub dan hosting alalım dedik.demez olaydık.Pişman olduk.

Öncelikle domain Dns değişikliği 3 gün sürüyor bilgisi geldi. (Yazıyla ÜÇ GÜN)
Daha sonra domainimiz bir türlü yeni aldığımız alana yönlenemedi.reseller club Türkiye'nn anladığım kadarı ile tek (rakamla 1 ) türkçe bilen elemanı semih Bey bu kez de MMX recordlarından ve 3 A recordlarından bahsetmeye başladı.

Ayrıcas Sınırsız olarak lanse edilen hosting paketlerinde e-mail ile 20 Mb üzerinde dosya yollanamayacığını öğrendim.

Türkiye telefonlarını da açmıyorlar.Ayrıca fatura talebimize de kesinlikle cevap vermiyorlar.Türkiye'de ofisleri olmasına rağmen fatura kesmiyorlar.

Kesinlikle Tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

Pişman oldum,bu arada işimiz de kaçtı.Ve biz hala bekliyoruz.

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
Üye
reselelrclub gecen ay beni 15 gün uğraştırdı bir scriptte otomasyon entegresini yapacaktım arkadaş ne destek var ne birşey soap api'sini nerdeyse baştan sona yorumladım (kodları inceledim) sonucta destek alamadan çözdüm olayı gel gelelim semih bey denilen şahısa ulaşmak ayrı bir dert zaten türkiye telefonlarına bakılmıyor semih denilen kişi zaten yurtdışı emin değilim ama tavsiye etmiyorum ha whmcs vizra awbs sistemleri kullananlar bu yaşadıklarımı yaşamaz ama destek 0 diyebilirim :)

ayrıca konuyu gerekli yere taşıdım hocam :)

Axerhosting

webmaster.tc
Üye
Bir tanıdığım reseller almıştı ftp den dosyalarının gitmesi 1.5 2 dakika sürmüştü ama alan adı tescilde hiç sıkıntı duymadım kimseden.