Sağlık Haber Sitesi

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Arkadaşlar elimde birçok domain bulunduğu için bazılarını değerlendirmek istiyorum. Sizlerin yardımına şu yönde ihtiyacım var. Hangi sistemi kullansam karlı? ya da seo açısından hangisi daha önemli? veya şuan hali hazırda domain üzerine attığım WP için önerdiğiniz bir sağlık teması varmı? Zarif veya renkli. Açıkcası ücretlilerden şuan uzak duruyorum reseller yıllık ödemesinin taksidini yeni atlattığım için.

Wordpress adına bildiğiniz en iyi sağlık temaları hangisidir?
Sağlık haberinde ziyade hastalık belirtileri üzerine olacak bir sitedir. Yan menü olarak sağlık haberleri eklenecektir.

Teşekkürler.

inforesim

webmaster.tc
Üye
Sağlık konusunda pek wordpress de tema yok zaten, Ki sağlık sektöründe seo sadece iç seo değildir büyük önemi var dış seonun. Yani içerik ekle ve Site içi optimizasyonun iyi olması hit getirmiyor. Bir arkadaşım bu şekilde 700 -800 civarı uzun makaleler yazdırmıştı ve Sitesini her gün güncelliyordu gene hit alamıyordu.

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağlık konusunda pek wordpress de tema yok zaten, Ki sağlık sektöründe seo sadece iç seo değildir büyük önemi var dış seonun. Yani içerik ekle ve Site içi optimizasyonun iyi olması hit getirmiyor. Bir arkadaşım bu şekilde 700 -800 civarı uzun makaleler yazdırmıştı ve Sitesini her gün güncelliyordu gene hit alamıyordu.
Peki ne yapmamı önerirsiniz

AsiMelek

webmaster.tc
Üye
saglikmekani.net e bakın beğenirseniz temayı paylaşabilirim.Free temadır.

mevLüt

webmaster.tc
Üye
Fashion press kullanın derim ben mavi olan renkleri pembe yaparsanız güzel bir tema ortaya çıkıyor. Temanın hem free hem ücretli versionları mevcut.

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Pekala bu temayı aldım fakat başka önerisi,faydalı olacak sistem hakkında bilgisi olup paylaşmak isteyen olursa sevinirim. Teşekkür ediyorum

fayakam

webmaster.tc
Üye
Ben Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda çalışıyorum arkadaşım. Sağlık sitesi fikri çok düşündüm. Takip ettiğim siteler var. Ha benim için doyurucu değil. Bence halen bakir bir alan ve sağlam yatırımcılar bekliyor. Kurum yeni kuruldu. Bende bir sağlık sitesi düşünüyorum. Ama tema kolay tarafı, önemli olan içerik fikri.