Sitemizin açılış oyununa sponsorlar arıyoruz .

Liwa

webmaster.tc
Üye
Selam arkadaşlar .

Yeni bir oyun portalı açıyoruz. Site içerisinde oyun trailerları, siteye özel incelemeler, ödüllü turnuvalar ve bir adet ödüllü tahmin ligi oyunu olacak başlangıçta . İleride oyun sayısını arttırmayı planlıyoruz fakat başlangıçta böyle .

Site içerisinde yapılan aktivitelerden , oyunlardan puanlar kazanılacak ve bu kullanıcının parası olacak sitede ( sitenin kendi para birimi olacak ) . Bu para birimleri store da indirim kuponu olarak kullanılabilecek . Ayrıca büyük ödüllü turnuvalara giriş için de site içi paraya ihtiyaç duyulacak . Store kısmında ise oyun konsolları , oyun ürünleri vb. şeyler olacak planlaması yapılıyor ve çeşitleri arttırmaya çalışıyoruz .

Sitemizin açılışı için bir oyun yaptırıyoruz . Oyunda karakterinizle belirli süre içerisinde yukarıdan yağan altınları, premium üyelikleri ve diğer hediyeleri toplamaya çalışacak kullanıcı . Kazandığı altınlar site içi parasına eklenecek ödülleri ise adresine gönderilecek .

Hediyeler kısmı için sponsor arıyorum . Bu ödüller için sponsor olacak katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar olabilir . Karşılıklı konuşarak reklamı oyuna entegre edilebilir veya ödüller kısmında reklamı olabilir bilmiyorum bunu konuşmak gerek .Oyunun iyi bir kitleye ulaşması için sosyal medya çalışmalarımız devam ediyor ve oynanma sayısı yüksek olacaktır . Bu konuda sponsor olmak isteyenlerin tekliflerini bekliyorum . Karşılıklı konuşarak dağıtılacak ödülleri konuşabiliriz . Görüşlerinizi merak ediyorum . Sponsor olamayacak arkadaşlar da önerilerini belirtirlerse sevinirim .

Teşekkürler

GüçNet

webmaster.tc
Üye
bence herkes önce sitenin performansını görmek ister sponsor olmadan önce buna bende dahilim

Liwa

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitenin performansı zaten oyunla ölçülecek . Kimseden nakit para istemiyoruz sonuçta . Kararlaştırılan ödüller performans yetersiz olacaksa verilmeyecek zaten . Ortada bir risk yok yani . Ayrıca detayları isteyenle proje detayları paylaşılacaktır zaten