Ücretsiz blog hakkında bilgi ve fikir bekliyorum.

Mert

webmaster.tc
Üye
Merhaba,

Blogspot tarzında bloglardan oluşturup, %100 özgün makale sistemim ile ilk gün 5 adet sonrasında her gün 1 adet giriş yapacağım... Tahmini 15 gün devamlı giriş yapacağım... Acaba bu tür sitelerden ne tür gelir sağlaya bilirim. Aylık gelirim ne şekilde olur.

Site tarzı; Yemek tarifleri, moda, dantel ve örgü motifleri. Tarzında olacaktır.

Siteyi satma taraftarı olmayacağım. Sadece bana gelir kapısı olabilir mi. Ne tür gelir kapısı olabilir. Tavsiye eder misiniz?

mevLüt

webmaster.tc
Üye
Selamlar,

Bu tarz sitelerle belirlediğiniz bir ana siteye güzel bir paravan oluşturabilirsiniz. Gelir olarak değil seo açısından olumlu olabilir oda gelirlerinize pozitif olarak yansıyacaktır.

inforesim

webmaster.tc
Üye
Açtığın her siteye adsense eklersen, Belirli süre az da olsa bir şeyler bırakır ama belirli aralıklarla güncellemen lazım.

alihanca

webmaster.tc
Üye
Gelir elde edeceğinizi düşünmüyorum. Neden diye soracaksanız seçtiğiniz site grupları piyasada oldukça fazla , alanında öncü yıllardır güncellenen sitelere karsı sizin 15 günlük siteleriniz siralamaya bile girmeyecektir. Ancak arkadasım dediği gibi güzel paravan bloglar olabilir. Bunun için de blog sayısını arttırmanızda fayda var.

mFurkan

webmaster.tc
Üye
Akıllıca davranan biri için Blogspot' dan güzel alt yapı yoktur. :) Niche konusuna bir bakınmanı tavsiye ederim. ;)

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Merhaba hocam tek domain için 5gb yıllık host 5TL + domain yoncu'dan .tk bedava yani yuvarlarsan sana toplamda 5TL'lik masraf çıkaran bir website kurup 1 yıl düzenli çalışmayla muhteşem bir gelri elde edebilirsin. Yani alırsın özgün blogunu kurarsın çıkarsın üst sıralara bunlar imkansız değil. Reklamstore olsun,adsense olsun iyi kazançlar sağlarsın. Bunu başaramayanlar yok değil.

Hayırlı kazançlar..

aspx

webmaster.tc
Üye
bence blogu sadece internetten para kazanmak için açıp gireceksen hiç girme derim!!!
zaten yeterince internet bilgi çöplüğü olmuş
aradığınız kelimenin DIŞINDA her şeye kolayaca ulaşabiliyorusunuz