üzücü Bir Duyuru .... .!

Hakan AYTAR

webmaster.tc
Üye
bundan 3 ay önce 581 olan alexa türkiye sıralamamız an itibari ile 872 olnduş durumda ....

bu durumu Düzeltmek için ne yapmalıyız yazarmısınız ....

Teknolopi

webmaster.tc
Üye
Yönetim bir şey yapmadan biz bir şey yapamayız maalesef. :(

Hakan AYTAR

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her şeyin Yönetimden beklenmemesi Gerekli Bence

wmtc ye Gönül veren herkesin bir şeyler yapması gerekli bence bir webmaster forumu burası burdaki uyelerin yanlızca kendi web siteleri bloglrı Sosyal ağları vs vs gibi ağlarında paylaştıkları yazıları paylaşacakları bir yer olarak görmememiz gerekiyor

burada nasıl kendi ağlarımızıın linklerini paylaşıyor isek kendi ağlarımızda da wmtc yi paylaşmalıyız diye düşünüyorum

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Yönetim olarak biliyorsunuzki toparlanma sürecini yaşıyoruz, yönetimimiz değişeli ve sisteme adapte olalı çok uzun bir zaman olmadı. Yapacağımız çalışmaları planlamış bir şekilde grup çalışması yapmaya gayret gösteriyoruz. Şuan bu çalışmaları dillendirip geleceğe yönelik hedeflerimizi açığa çıkartmamızın uygun olmadığını düşünüyoruz. Eğer bir aksilik olursa hem yönetimin çalışmasında aksamalar hem de kullanıcıların gözünde güven kaybı oluşacaktır. Bu nedenle sabırla çalışmaları sürdürüyoruz. Bugün 300 sıra gerileriz yarın 500 sıra öne geçeriz kimbilir, duyarlılığınız için yönetim adına teşekkür ediyorum.

lozan19

webmaster.tc
Üye
forum aktif değil, ödüllü yarışmalar ile forum canlanabilir, ödül olarakta gold üyelik filan verilebilir.

XenTos

webmaster.tc
Üye
Foruma çekecek arkadaşında dediği gibi GOLD ÜYELİK vb. hediyeler verilerek ufak tefek yarışmalar paylaşım istekleri yapıla bilir.

Hakan AYTAR

webmaster.tc
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerekli çalışmaların yapılacağını Söyleyebilirm WMTC nin hak ettiği yere gelmesi için

mr pincher

Yeni Üye
Üye
hicbirsey yapamazsiniz. ben bile bu forumu wmaraci com da acildi ama tutmadi diye yazan biri sayesinde ogrendim ve domain enteresan akilda kalici oldugu icin unutmadim

siteye soyle bir bakiyorum da xenforo 10 numara tema renkleri cok tatli ve goz oksuyor insan forumu kullanirken zevk aliyor ama tutmamis neden cunku insanlar mal gibi belli yerlere toplasiyor cok uyesi olan yerlere yaziyorlar cok uyesi olan yerlerde piyasada hep ilkler yani insanlarin bencilliginden buraya soru sorsam cevap gelmez egoistliginden kaynaklaniyor bir de webmaster dedigin zaten hepsi cakal acemi adam degil burada hit yok is yok der yazmaz.. cekemedigi icin de yazmaz... fakat siz forumu kapatmayin ilerde ne olacagi belli olmaz domain cok akilda kalici ve forum arti tema cok guzel

basarilar

Son düzenleme: