vBulletin 5 İlk Görüntüler

Carizmatic

webmaster.tc
Üye
Forumdan çok blog gibi görünüyor. Böyle forum olmaz. vBulletin'in en güzeli 3.8 dir bence.

egebilisim

webmaster.tc
Üye
3.8.x vbulletinin dönüm noktasıdır. Anladığım kadarı ile portallaştırmaya çalışyıorlar...

gkbrk

webmaster.tc
Üye
Ama eski vBulletin'lerde güvenlik açıkları yok mu?

ByAkman

webmaster.tc
Üye
valla vbulletin her yeni sistemde forum görünümünden uzaklaşıyor eski sürümler gayet güzel. Yapılması gereken açıklarını kapatmak. Şahsen ben forum kuraca olsam bunu kurmaya tenezzül etmem

Doğan

webmaster.tc
Üye
PORTAL + FORUM stiline dönmeye stabil hale gelmeye çalışıyorlar ama.. Bencede düzen çok kötü.

mFurkan

webmaster.tc
Üye
Artık eski forum sistemlerini bir kenara bırakmak gerekiyor. Zira web geliştikçe siteler daha çok sosyalleşmeli diye düşünüyorum. Şuan için xenForo benim çok hoşuma gidiyor. Bakalım vBulletin 5 sürümünüde seveceğim sanırım. :)

inforesim

webmaster.tc
Üye
vBulletin artık kendini sosyalleştirmek istiyor, Onun için Portal blog vb. ile Forum havasın dan çıkmak istiyor. v3.8 dönemleri filan sadece forumun aktif olduğu dönemler olduğu için, Forum konusun da prof bir yazılım.

mFurkan

webmaster.tc
Üye
vBulletin artık kendini sosyalleştirmek istiyor, Onun için Portal blog vb. ile Forum havasın dan çıkmak istiyor. v3.8 dönemleri filan sadece forumun aktif olduğu dönemler olduğu için, Forum konusun da prof bir yazılım.
Size katılıyorum. Bizler hala bu sosyalleşmeye fazla ayak uyduramıyoruz çünkü eski forum tadını unutamayanlardanız. Büyüklerimizin hala bazı yeniliklere alışamadığını hepimiz biliyoruz. Yeni nesil internet kullanıcıları da çok daha sosyal mecralara alışık ve her sitede bu sosyalliği arıyor.

FL3Me

webmaster.tc
Üye
bence 3.8.4 & 3.8.7 den şaşmicaksın hem cms de kurulabiliyor en kucuk default edit te bile harika şeyler cikiyor bence*

webcolden

webmaster.tc
Üye
Bencede en iyisi 3.8.x modelleri . Model arttıkça kullanıcılar zorlanmakta ve sadelikten uzaklaşma.